Godišnja nagrada Hrvatskog fotosaveza Foto klubu Color

Na redovnoj  skupštini Hrvatskog fotosaveza održanoj u subotu, 18. lipnja u Zagrebu, Godišnja nagrada  za udruge za 2021.g. dodijeljena je Foto klubu Color za izuzetne rezultate postignute u razvoju i promicanje fotografske djelatnosti i fotografskom stvaralaštvu.

Nagradu je predsjedniku Fotokluba Color Ivici Nikolcu uručila predsjednica Hrvatskog fotosaveza Mirjana Pešec.

Prijedlog za nagradu daje Umjetnički savjet HFS.

Godišnja nagrada Foto klubu Color

Godišnja nagrada Foto klubu Color- Ivica Nikolac i Mirjana Pešec

Drage naše kolegice i kolege fotografi, ova nagrada je potvrda da je dobro sve ovo što radimo.

Bez vas, kolegica i kolega fotografa koji učestvuju na našim izložbama, djece koji učestvuju na našim izložbama i radionicama, kao i bez prijatelja i partnera u zemlji i inozemstvu te u konačnici našeg financijera i podupiratelja, Grada Rijeke,  toga ne bi bilo.

Svima veliko hvala.

PS.
Na Izbornoj skupštini Hrvatskog fotosaveza  također održanoj u subotu, 18. lipnja u Zagrebu, predstavnik Fotokluba Color Ivica Nikolac, izabran je većinom glasova u Upravni odbor Hrvatskog fotosaveza.
Zahvaljujem kolegicama i kolegama, članicama Hrvatskog foto saveza održanoj na ukazanoj časti i povjerenju.
Ivica Nikolac