Kako postati član

Kako se učlaniti?

Ispuniti prijavnicu i platiti članarinu.
Prijavnicu skinite, ispunite i pošaljete e-mailom.
Pristupnica za učlanjenje u Fotoklub Color

Članarina za 2024. godinu iznosi 30 eura
Studenti i učenici:  20 eura

Uplaćuje se na FOTO KLUB COLOR
IBAN:              HR1823600001101893177
Poziv na broj  00  OIB člana (11 znamenki).
Opis uplate: Članarina za 2024.g.

Članovi kluba u načelu ne plaćaju kotizaciju za izložbe u organizaciji Fotokluba Color.
Članovi kluba imaju određene prednosti prilikom izlaganja u Galeriji Pasaž  Fotokluba Color

Sastanci u klubu se održavaju prema dogovoru.
Na sastancima članova kluba rade se analize fotografija članova, razgovara o fotografiji, priređuju zajednički foto izleti i druga događanja.
Tko želi može donijeti svoje radove na Portfolio review. (dobiti mišljenje o svom radu, razgovarati o tome kako snimate i o tome kako se vaš trenutni pristup može poboljšati kroz analizu fotografija).

Kontakt  telefon:
Tajnik kluba: 091/ 27 37 526 (Edvard)
E-mail: fotoklubcolor@gmail.com
Onaj tko treba predsjednika osobno neka pošalje mejl na fotoklubcolor@gmail.com.

Izvršni odbor:

• Ivica Nikolac, predsjednik
  • Edvard Primožić, (tajnik),
  • Aleksandar Tomulić, član

Statut:

Foto klub je 1961.g.  osnovala je grupa fotografa među kojima je bio i inicijator Fernando Soprano, riječki fotograf koji je sudjelovao na više od 300 izložbi fotografija te osvojio preko 40 raznih nagrada. Foto Klub “COLOR” je privremeno prestao s radom početkom osamdesetih. Zahvaljujući inicijativi i entuzijazmu prof. Rajka Đedovića,  klub ponovno započinje s radom 2005. godine.

Poruka trenutnog predsjednika kluba:
Zašto se učlaniti? To je dobro pitanje. Udruge građana (foto klub je udruga) trebaju služiti druženju, zajedničkom radu na projektima, pomaganju drugima u napredovanju u onom čime se bavite (fotografija), uz pomoć onih koji znaju više od vas i koji vam mogu i žele pomoći. Ako naravno uopće želite takvo što.
Ivica Nikolac