Arhiva | Natječaji RSS feed

Natječaj za sudjelovanje na XVIII. tradicionalnoj izložbi fotografija na temu „ŽENA“

FK Color Rijeka

Poštovane fotografkinje i fotografi, Foto klub Color Rijeka ove 2022. godine raspisuje natječaj za XVIII. izložbu fotografija tema-Žena i to u uobičajenom terminu, a izložba će se otvoriti 08.03.2022 godine u čast međunarodnog Dana žena. (više…)

Objavljen poziv za 8. Salon crno bijele fotografije 100+1

FK Color Rijeka

Foto klub Color Rijeka raspisuje Natječaj za sudjelovanje na 8. salonu crno-bijele fotografije 100+1. (više…)

XVll. izložba fotografija “Žena” – rezultati natječaja

XVll. izložba fotografija “Žena”

Obavještavamo Vas da je gosp. Aleksandar Tomulić – EFIAP,  izvršio odabir fotografija za XVII. po redu izložbu ŽENA. Ukupno je za izložbu izabrao 44 fotografija od 38 autora. Izložba će se otvoriti u četvrtak, 04.11. 2021 godine u galeriji Fotokluba Color, Rijeka, Titov trg 6/2 u 19 sati. (više…)

Leave a comment Continue Reading →

Natječaj za sudjelovanje na XVll. izložbi fotografija “Žena”

Foto klub Color Rijeka raspisuje natječaj za 17. po redu tradicionalnu fotografsku izložbu “ŽENA” koja će se otvoriti 4.11.2021 godine u galeriji kluba sa početkom u 19 sati. (više…)

Izložba “Žena” – rezultati natječaja

Izložba žena

U četvrtak, 5. ožujka, 2020 godine u galeriji Foto kluba Color, Rijeka, Titov trg 6/2 otvara se u 19 sati XVI izložba fotografija “ŽENA”. Na natječaj se prijavilo ukupno 54 autora iz Hrvatske i Slovenije a selektor izložbe gosp. Aleksandar Saša Tomulić – EFIAP za izložbu je izabrao 45 fotografija od 33 autora. Izložba se […]

Leave a comment Continue Reading →

Fotografski natječaj – XVI izložba “ŽENA”

Foto klub Color Rijeka raspisuje natječaj za svoju tradicionalnu 16. po redu izložbu fotografija – tema “ŽENA”. (više…)

Leave a comment Continue Reading →

Poziv na učešće u izložbi: “Iz muzeja…”

Izlozba

Foto klub Color iz Rijeke i Galerija Kortil raspisuju fotografski natječaj pod nazivom “Iz muzeja…”. lzložba će biti postavljena u Galeriji Kortil, Rijeka, Strossmayerova 1., i bit će otvorena u Noći muzeja 2020 godine. (više…)

1 Comment Continue Reading →

Pozivnica: 7. salon c-b fotografije 100+1

7. salon c-b fotografije 100+1 pozivnica 2019

FOTO KLUB COLOR RIJEKA otvara 7. SALON CRNO-BIJELE FOTOGRAFIJE 100+1 (više…)

Leave a comment Continue Reading →

Fotografski Ex-tempore “Marunada 2019. Lovran”

Ex tempore Marunada 2019 LOVRAN (1)

Fotoklub Color Rijeka uz suradnju sa Općinom Lovran organizira Fotografski Ex tempore – Marunada 2019 koji će se održati u skladu sa propozicijama natječaja u subotu i nedjelju 12.10. do 13.10.2019 godine. (više…)

7. Salon crno bijele fotografije 100+1

Foto klub Color iz Rijeke raspisuje natječaj za dostavu fotografija povodom održavanja 7. salona C/B fotografije na kojoj se uz ostale nagrade dodjeljuje i Grand prix Fernando Soprano za ponajbolju fotografiju na izložbi. Izložba će se otvoriti u galeriji KORTIL u Rijeci 10.10.2019 godine. (više…)