Arhiva kategorije: Galerija Pasaž

Otvorenje Galerije Pasaž 8. mart 2024

Otvorena galerija Pasaž

Izložbom odabranih radova izložbe „Žena“ koju Fotoklub Color organizira već  20 godina , u petak, 8. ožujka otvorena je nova riječka galerija – Galerija Pasaž, u Križanićevoj 1b.
Kustos izložbe je Ivica Nikolac, a na izložbi je prikazano 46 odabranih radova autorica i autora iz Hrvatske, Slovenije, Srbije i Bosne i Hercegovine s izložbi održanih prijašnjih godina. Izložba prikazuje različite načine pristupa temi izložbe – ženi, od akt fotografije, apstraktne fotografije, dokumentarističke fotografije, pa do portreta.
Uz brojne kolegice i kolege iz Hrvatske, otvorenju galerije nazočila je i tajnica HDLU Rijeka, Jasna Rodin, tajnica Zajednice tehničke kulture Rijeka, Tihana Kalčić, predsjednica Vijeća MO Centar-Sušak  Azra Zubić – Zec te prijatelji i kolege iz  Bosne i Hercegovine, Srbije i Slovenije.

Nastavi čitati Otvorena galerija Pasaž

Galerija Pasaž

Otvaramo našu galeriju Pasaž

Pozivamo vas na otvorenje prigodne izložbe povodom 20. godina održavanja izložbe ŽENA i promociju novog riječkog galerijskog prostora – Galerije Pasaž, u petak, 8. ožujka 2024. u 19.00 sati, Križanićeva 1b, Rijeka.
Neka zidovi galerije budu izazov i za vaše radove. Dobrodošli!

Uručenje nagrada dobitnicima 20. izložbe žena 8. ožujka u Galeriji Pasaž

20. natječajna izložba fotografija “ŽENA“ u organizaciji Foto kluba Color bit će otvorena 7. ožujka 2024.g. u 10,00 sati na postamentima na Korzu.
Uručenje nagrada dobitnicima održat će se u petak, 8. ožujka u Galeriji Pasaž, Križanićeva 1b, s početkom u 19,00 sati uz prigodnu izložbu kojom će ujedno biti promovirana Galerija Pasaž Fotokluba Color.