Izložba fotografija članova Fotokluba Color u Galeriji foto kluba Zagreb

Na poziv predsjednika Foto kluba Zagreb, članovi foto kluba Color skupno izlažu u galeriji Foto kluba Zagreb.
Svoje radove izlažu: Aleksandar Tomulić, Željko Jerneić, Ivan Kosić, Nives Papandopulo, Dubravka Ovčarić, Jerko Gudac, Mateo Levak, Zoran Uzelac, Bernard Kotlar, Bruna Tomić, Amy Jažić, Edvard Primožić, Fanita Barčot –Nikolac, Istog Duško Žorž i Ivica Nikolac.

Otvorenje izložbe fotografija članova Fotokluba Color iz Rijeke je, 18. listopada 2022 u 19,30 sati, u galeriji Fotokluba Zagreb, Ilica 29/III, Zagreb.

Izložba je realizirana uz potporu Ministarstva kulture i medija Republike Hrvatske i Grada Zagreba: Gradskog ureda za kulturu, međugradsku i međunarodnu suradnju i civilno društvo i Gradskog ureda za obrazovanje, sport i mlade.