Prijave za Godišnju izložbu fotografija članica i članova Fotokluba Color

Vrijeme je da se napravi Godišnja izložba fotografija članica i članova Fotokluba Color.

Prijaviti možete najviše šest (6) radova nastalih u posljednje dvije godine.

Primaju se radovi svih tehnika, dakle crno – bijelo ili color kao i sve vrste estetika i fotografskog izričaja.

I ovaj put ćemo napraviti zajedničko selektiranje fotografija za izložbu.

Selektiranje će se održati u klubu, utorak, 22. studenog u 19 sati.
Dakle pogledat ćemo fotke, ako treba nešto popraviti, popravit ćemo, ako treba cropati, i to ćemo, ako treba konvertirati u BW, konvertirat ćemo.

Onda ćemo ono što odaberemo dati nekom drugom u ruke da napravi konačni odabir i podijeli nagrade i priznanja.

Fotografije pošaljite mejlom ili donesite na USB sticku.

Izložba će biti otvorena 13. prosinca 2022. g. u 19 sati.

Napomena:
Fotografije  koje su izlagane na natječajnim izložbama u Rijeci neće se prihvaćati.
Veličina i format fotografije: Format JPG, duža stranica najmanje 3000 px, i 300 dpi.

Označavanje fotografija: Ime i prezime autora, redni broj fotografije i naziv fotografije.
Možete donijeti već printane fotografije, a ako ih nemate, odabrane fotografije printat ćemo kao i uvijek, tamo gdje je najbolje (o vašem trošku).

Pozdrav

Ivica