Galerija Pasaž – Poziv za izlaganje i predlaganje projekata u 2024. godini

Poziv se odnosi na samostalne izložbe, skupne izložbe, edukativne programe i diskurzivne programe (radionice, tribine, okrugli  stolovi, diskusije), kustoske koncepcije, umrežavanje sličnih institucija i međunarodnu suradnju.

Galerija Pasaž Rijeka

Pravo prijave projekata i programa imaju svi vizualni umjetnici i povjesničari umjetnosti, kustosi i ostali stručnjaci s područja likovnih umjetnosti. Prednost se daje fotografskim projektima, ali ne nužno. Prednost se daje i članovima naše udruge. Prijave za izlaganju u 2024. g. primaju se do 1. rujna 2024.
Želja nam je pružiti mogućnost autorima koji nemaju u ovoj godini termine u galerijama da dobiju priliku.
Za izlaganje u 2025.g. ćemo vjerojatno raspisati dodatni natječaj.

Prijava  na natječaj može se predati isključivo preko online obrasca https://form.jotform.com/240801848024351

Sve pristigle potpune prijavnice će razmatrati Umjetnički savjet Galerije Pasaž te ih predložiti Upravnom odboru.

Rezultati Poziva bit će objavljivani do rujna na web stranici http://fotoklubcolor-rijeka.hr, a predlagatelji koji budu uvršteni u program će biti osobno obaviješteni radi daljnjih dogovora.

O Galeriji Pasaž:
Galerijom Pasaž upravlja Fotoklub Color iz Rijeke. Riječ je o novoj galeriji na riječkoj likovnoj sceni koja utire put k tome da postane istaknuto mjesto umjetničkog života Rijeke.  Informacije o prostoru: https://www.fotoklubcolor-rijeka.hr/galerija-pasaz-2/
Za sve dodatne informacije obratite se e-mailom na adresu: galerijapasazrijeka@gmail.com.