Arhiva | Vijesti RSS feed

Fotografski Ex-tempore “Marunada 2019. Lovran”

Fotoklub Color Rijeka uz suradnju sa Općinom Lovran organizira Fotografski Ex tempore – Marunada 2019 koji će se održati u skladu sa propozicijama natječaja u subotu i nedjelju 12.10. do 13.10.2019 godine.

7. Salon crno bijele fotografije 100+1

Foto klub Color iz Rijeke raspisuje natječaj za dostavu fotografija povodom održavanja 7. salona C/B fotografije na kojoj se uz ostale nagrade dodjeljuje i Grand prix Fernando Soprano za ponajbolju fotografiju na izložbi. Izložba će se otvoriti u galeriji KORTIL u Rijeci 10.10.2019 godine.

Otvorenje izložbe “Kvarner va slike” u Iki

Foto klub Color iz Rijeke u suradnji sa Mjesnim odborom IKA u subotu 3. kolovoza 2019. godine u 19 sati otvara prigodnu izložbu fotografija pod nazivom ,,Kvarner va slike”. Izložba će biti postavljena na obalnom putu u centru Ike, a moći će se pogledati do 23 sata istog dana.

Leave a comment Continue Reading →

Pozivnica – XV izložba “ŽENA”

Foto klub Color u četvrtak, 7.3.2019 godine otvara XV po redu tradicionalnu izložbu tema – ŽENA.

Uplata članarine za 2019. godinu

Foto klub Color na temelju Odluke Upravnog odbora poziva svoje članove da izvrše uplatu članarine za 2019 godinu. Godišnja članarina iznosi 50,00 kn.

Retrospektivna izložba Ivice Nikolca

Poštovane kolege fotografi i kolegice fotografkinje, u privitku se nalazi pozivnica na otvorenje retrospektivne izložbe fotografija člana Foto kluba Color prof. Ivice Nikolca.

Otvorenje izložbe “Kvarner va slike” u Iki

Foto klub Color iz Rijeke u suradnji sa Mjesnim odborom IKA u subotu 4.08.2018 god. u 18 sati otvara prigodnu izložbu fotografija pod nazivom „Kvarner va slike“. Izložba će biti postavljena na obalnom putu u centru Ike a moći će se pogledati do 23 sata istog dana. Izložbi se odazvalo 13 autora, a selektor izložbe […]

6. Salon crno bijele fotografije 100+1

Fotoklub Color Rijeka u petak, 29.06.2018 godine u galeriji Kortil, Rijeka, Strossmayerova 1 u 20 sati otvara izložbu 6. salona crno-bijele fotografije 100+1 na kojoj će se po drugi puta dodijeliti Grand prix Fernando Soprano za najbolju fotografiju na izložbi.

6. Salon crno-bijele fotografije

Izložba 6. Salon crno-bijele fotografije 100+1 na kojoj se dodjeljuje Grand prix “Fernando Soprano” otvara se u petak 19.06.2018 godine u galeriji “KORTIL” u Rijeci. Grand Prix dodjeljuje se odlukom selektora za najbolju fotografiju i izniman uspjeli pristigli autorski rad na 6. salonu c/b fotografije.

Izložba “Žena” – rezultati

U galeriji Foto kluba Color – Rijeka postavljena je XIV: tradicionalna izložba “ŽENA”. Na raspisani natječaj javilo se 47 autora iz Hrvatske i Slovenije. Na izložbu je stiglo 350 fotografija u pojedinačnoj konkurenciji te 29 kolekcija fotografija. Fotografije i kolekcije za izložbu izabrao je Ivica Nikolac prof. te dodijelio slijedeće nagrade: