Arhiva | Vijesti RSS feed

Izložba: Od gorja do primorja

U četvrtak 30.11.2017 godine u galeriji Foto kluba Color Rijeka, Titov trg 6/2 u 19 sati otvara se izložba “Od gorja do primorja”.

Uz rijeku Pivku

U četvrtak, 21.09.2017 godine u galeriji foto kluba Color Rijeka, Titov trg 6/2. u 20 sati otvara se fotografska izložba pod nazivom UZ RIJEKU PIVKU. Autor fotografija je gospodin Branko Česnik iz Pivke – Slovenija.

Otvaranje međunarodne izložbe – FotoTriangulum

U subotu se u Lovranu u galeriji LAURUS, Trg slobode 15 u 19 sati otvara međunarodna izložba pod nazivom FOTOTRIANGULUM na kojoj svoje fotografije izlažu dva autora iz Budimpešte, Gábor Béla i Kelemen Sándor te Edvard Primožić iz Lovrana.

5. Salon crno-bijele fotografije

U galeriji Muzeja Grada Rijeke u četvrtak, 11.05.2017 dodine u 19,30 sati otvara se 5. Salon crno-bijele fotografije na kojoj će se po prvi puta dodijeliti Grand Prix Fernando Soprano za najbolju fotografiju na izložbi. Žiri u sastavu Jolanda Todorović, prof., Damir Šegora, prof. i žorž Istog Duško fotograf za izložbu su izabrali 71 crno-bijelu […]

Leave a comment Continue Reading →

XIII. izložba umjetničke fotografije Žena 2017.

Zbog većeg broja autora iz raznih krajeva Hrvatske, koji su poslali svoje radove na raspisani natječaj za XIII izložbu tema – Žena i zbog većeg broja pristiglih kolekcija odlučeno je da se postave dvije izložbe fotografija i to:

Leave a comment Continue Reading →

Maškare i maškarani običaji u PGŽ

Foto klub Color iz Rijeke, Titov trg 6/2 objavljuje 4 po redu izložbu “MAŠKARE I MAŠKARANI OBIČAJI U PGŽ”.

3. Izložba fotografija 1+1

Foto klub Color Rijeka vas poziva na 3. fotografsku izložbu 1+1 koja će se otvoriti u galeriji  Kluba u četvrtak, 22.12.2016 godine. Selektor izložbe prof. Ivica Nikolac izabrao je za izložbu ukupno 45 fotografija od 28 autora i autorica  sa područja Hrvatske i Slovenije.

Otvorenje izložbe u galeriji Fotokluba Color Rijeka

U galeriji Fotokluba Color, Rijeka, Titov trg 6/2 u četvrtak, 24.11.2016 godine u 19 sati otvoriti će se 4 po redu izložba fotografija “Od gorja do primorja”. Selektor izložbe Ivica Nikolac prof. za izložbu je izabrao 32 pojedinačne fotografije te 3 kolekcije ili ukupno 41 fotografiju.

Leave a comment Continue Reading →

4. SALON CRNO-BIJELE IZLOŽBE “100+1”

Foto klub Color Rijeka u četvrtak, 16.06.2016 godine u 20,30 sati otvara u Galeriji KORTIL Rijeka, Strossmayerova 1 4. salon crno-bijele fotografije “100+1”, Svoje radove poslalo je 56 autora iz raznih krajeva Hrvatske (Split, Šibenik, Zadar, Rijeka, Pula, Zagreb, Osijek), pet autora iz Slovenije te jedna autorica iz Lisabona.

Leave a comment Continue Reading →

11. tradicionalna izložba tema “Žena”

U petak, 6.3.2015 godine u 19,00 sati uoči međunarodnog praznika dana žena, otvoriti će se 11. tradicionalna izložba tema “Žena” u galeriji Foto kluba Color, Rijeka Titov trg 6/2.