Arhiva | Natječaji RSS feed

Pozivnica: 7. salon c-b fotografije 100+1

FOTO KLUB COLOR RIJEKA otvara 7. SALON CRNO-BIJELE FOTOGRAFIJE 100+1

Leave a comment Continue Reading →

Fotografski Ex-tempore “Marunada 2019. Lovran”

Fotoklub Color Rijeka uz suradnju sa Općinom Lovran organizira Fotografski Ex tempore – Marunada 2019 koji će se održati u skladu sa propozicijama natječaja u subotu i nedjelju 12.10. do 13.10.2019 godine.

7. Salon crno bijele fotografije 100+1

Foto klub Color iz Rijeke raspisuje natječaj za dostavu fotografija povodom održavanja 7. salona C/B fotografije na kojoj se uz ostale nagrade dodjeljuje i Grand prix Fernando Soprano za ponajbolju fotografiju na izložbi. Izložba će se otvoriti u galeriji KORTIL u Rijeci 10.10.2019 godine.

Otvorenje izložbe “Kvarner va slike” u Iki

Foto klub Color iz Rijeke u suradnji sa Mjesnim odborom IKA u subotu 3. kolovoza 2019. godine u 19 sati otvara prigodnu izložbu fotografija pod nazivom ,,Kvarner va slike”. Izložba će biti postavljena na obalnom putu u centru Ike, a moći će se pogledati do 23 sata istog dana.

Leave a comment Continue Reading →

4. Izložba fotografija “Kvarner va slike”

Foto klub Color Rijeka četvrtu godinu za redom organizira zajedno sa mjesnim odborom IKA izložbu fotografija pod nazivom “Kvarner va slike”.

Leave a comment Continue Reading →

Pozivnica – XV izložba “ŽENA”

Foto klub Color u četvrtak, 7.3.2019 godine otvara XV po redu tradicionalnu izložbu tema – ŽENA.

Leave a comment Continue Reading →

Fotografski natječaj – XV izložba “ŽENA”

Foto klub Color Rijeka organizira natječaj tradicionalne izložbe fotografija – tema “ŽENA”. Sama izložba održava se već 15 godina za redom. Od ove godine na temelju Odluke upravnog odbora Kluba na izložbu se šalju samo pojedinačne fotografije, iz razloga kako bi čim više autora bilo zastupljeno na izložbi. Na raspisani natječaj javljaju se autori iz […]

Leave a comment Continue Reading →

Izložba fotografija “Kvarner va slike” – 2018.

Foto klub Color Rijeka u suradnji sa Mjesnim odborom IKA, raspisuje natječaj za izložbu fotografija “Kvarner va slike” koja će se otvoriti u subotu, 04.08.2018 godine povodom državnog praznika Dana domovinske zahvalnosti.

6. Salon crno-bijele fotografije

Izložba 6. Salon crno-bijele fotografije 100+1 na kojoj se dodjeljuje Grand prix “Fernando Soprano” otvara se u petak 19.06.2018 godine u galeriji “KORTIL” u Rijeci. Grand Prix dodjeljuje se odlukom selektora za najbolju fotografiju i izniman uspjeli pristigli autorski rad na 6. salonu c/b fotografije.

Izložba fotografija “Žena”

U četvrtak 8.3.2018 godine u galeriji Foto kluba Color Rijeka, Titov trg 6/2 otvara se XIV Izložba umjetničke fotografije tema – ŽENA. Izložba se otvara u čast međunarodnog praznika Dana žena. Na natječaj se odazvalo 47 autora iz raznih krajeva Hrvatske i Slovenije.