Arhiva | Natječaji RSS feed

Izložba fotografija “Kvarner va slike” – 2018.

Foto klub Color Rijeka u suradnji sa Mjesnim odborom IKA, raspisuje natječaj za izložbu fotografija “Kvarner va slike” koja će se otvoriti u subotu, 04.08.2018 godine povodom državnog praznika Dana domovinske zahvalnosti.

6. Salon crno-bijele fotografije

Izložba 6. Salon crno-bijele fotografije 100+1 na kojoj se dodjeljuje Grand prix “Fernando Soprano” otvara se u petak 19.06.2018 godine u galeriji “KORTIL” u Rijeci. Grand Prix dodjeljuje se odlukom selektora za najbolju fotografiju i izniman uspjeli pristigli autorski rad na 6. salonu c/b fotografije.

Izložba fotografija “Žena”

U četvrtak 8.3.2018 godine u galeriji Foto kluba Color Rijeka, Titov trg 6/2 otvara se XIV Izložba umjetničke fotografije tema – ŽENA. Izložba se otvara u čast međunarodnog praznika Dana žena. Na natječaj se odazvalo 47 autora iz raznih krajeva Hrvatske i Slovenije.

Objava natječaja za Izložbu Žena

FOTO KLUB COLOR RIJEKA RASPISUJE NATJEČAJ ZA SUDJELOVANJE NA XIV. TRADICIONALNOJ IZLOŽBI FOTOGRAFIJE NA TEMU ” ŽENA” – 2018

Od gorja do primorja

Foto klub Color – Rijeka raspisuje petu po redu izložbu fotografija pod nazivom “Od gorja do primorja”. Rok za slanje fotografija je zaključno 17.11.2017 godine do 22 sata. Žiriranje će se obaviti 20.11.2017 godine a izložba se otvara u četvrtak 30.11.2017 godine.u galeriji FK Colora u 19,00 sati.

Izložba Kvarner va slike

Fotoklub Color u suradnji sa Mjesnim odborom IKA raspisuje natječaj za drugu po redu izložbu fotografija pod nazivom Kvarner va slike.

Objava natječajne dokumentacije 5. Salona crno-bijele fotografije – Salon 100+1

Foto klub Color Rijeka objavljuje natječajnu dokumentaciju za 5. Salon crno-bijele fotografije – Salon 100+1 na kome će se uz ostale nagrade po prvi puta dodijeliti Grand Prix -Fernando Soprano.

Objava natječaja za Izložbu Žena

Natječaj za sudjelovanje na XIII. tradicionalnoj izložbi fotografija na temu „ŽENA“-2017.

Fotoklub Color Rijeka raspisuje natječaj za izložbu 1+1

Fotoklub Color Rijeka, objavljuje natječajnu dokumentaciju za 3 po redu izložbu fotografija pod nazivom 1+1. Na natječaj autori mogu poslati do tri fotografije u koloru i tri crno/bijele fotografije.

Od Gorja do Primorja

Foto klub Color Rijeka raspisuje natječaj za 4 po redu izložbu fotografija pod nazivom “OD GORJA DO PRIMORJA“. Izložba se otvara u četvrtak 17.11.2016 godine u 19 sati u Galeriji Foto kluba Color.