Arhiva | Natječaji RSS feed

Pozivnica – XV izložba “ŽENA”

Foto klub Color u četvrtak, 7.3.2019 godine otvara XV po redu tradicionalnu izložbu tema – ŽENA.

Leave a comment Continue Reading →

Fotografski natječaj – XV izložba “ŽENA”

Foto klub Color Rijeka organizira natječaj tradicionalne izložbe fotografija – tema “ŽENA”. Sama izložba održava se već 15 godina za redom. Od ove godine na temelju Odluke upravnog odbora Kluba na izložbu se šalju samo pojedinačne fotografije, iz razloga kako bi čim više autora bilo zastupljeno na izložbi. Na raspisani natječaj javljaju se autori iz […]

Leave a comment Continue Reading →

Izložba fotografija “Kvarner va slike” – 2018.

Foto klub Color Rijeka u suradnji sa Mjesnim odborom IKA, raspisuje natječaj za izložbu fotografija “Kvarner va slike” koja će se otvoriti u subotu, 04.08.2018 godine povodom državnog praznika Dana domovinske zahvalnosti.

6. Salon crno-bijele fotografije

Izložba 6. Salon crno-bijele fotografije 100+1 na kojoj se dodjeljuje Grand prix “Fernando Soprano” otvara se u petak 19.06.2018 godine u galeriji “KORTIL” u Rijeci. Grand Prix dodjeljuje se odlukom selektora za najbolju fotografiju i izniman uspjeli pristigli autorski rad na 6. salonu c/b fotografije.

Izložba fotografija “Žena”

U četvrtak 8.3.2018 godine u galeriji Foto kluba Color Rijeka, Titov trg 6/2 otvara se XIV Izložba umjetničke fotografije tema – ŽENA. Izložba se otvara u čast međunarodnog praznika Dana žena. Na natječaj se odazvalo 47 autora iz raznih krajeva Hrvatske i Slovenije.

Objava natječaja za Izložbu Žena

FOTO KLUB COLOR RIJEKA RASPISUJE NATJEČAJ ZA SUDJELOVANJE NA XIV. TRADICIONALNOJ IZLOŽBI FOTOGRAFIJE NA TEMU ” ŽENA” – 2018

Od gorja do primorja

Foto klub Color – Rijeka raspisuje petu po redu izložbu fotografija pod nazivom “Od gorja do primorja”. Rok za slanje fotografija je zaključno 17.11.2017 godine do 22 sata. Žiriranje će se obaviti 20.11.2017 godine a izložba se otvara u četvrtak 30.11.2017 godine.u galeriji FK Colora u 19,00 sati.

Izložba Kvarner va slike

Fotoklub Color u suradnji sa Mjesnim odborom IKA raspisuje natječaj za drugu po redu izložbu fotografija pod nazivom Kvarner va slike.

Objava natječajne dokumentacije 5. Salona crno-bijele fotografije – Salon 100+1

Foto klub Color Rijeka objavljuje natječajnu dokumentaciju za 5. Salon crno-bijele fotografije – Salon 100+1 na kome će se uz ostale nagrade po prvi puta dodijeliti Grand Prix -Fernando Soprano.

Objava natječaja za Izložbu Žena

Natječaj za sudjelovanje na XIII. tradicionalnoj izložbi fotografija na temu „ŽENA“-2017.